Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/artykuy/pedagog/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/artykuy/pedagog/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/artykuy/pedagog/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/artykuy/pedagog/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/artykuy/pedagog/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Dzień Chłopaka

Email Drukuj PDF

W dniu 29.09.2015r. dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały Dzień Chłopaka. W związku z tym przeprowadzono wybory na SUPER CHŁOPAKA w 5 kategoriach: najprzystojniejszy, najmilszy, najmodniejszy, najbardziej wysportowany oraz najlepszy tancerz. Po podliczeniu głosów zwycięzcami zostali: w kategorii najprzystojniejszy - Jakub Jakubczyk, w kategorii najmilszy - Tomasz Zima, w kategorii najmodniejszy - Hubert Starowiejski, w kategorii najbardziej wysportowany - Grzegorz Albrycht, w kategorii najlepszy tancerz - Arkadiusz Marosz. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkościami. Ponadto wszyscy chłopcy w szkole zostali obdarowani amłymi niespodziankami.

Ekologiczna gazetka jesienna

Email Drukuj PDF

W dniu 23.09.2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na ekologiczną gazetkę jesienną. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce - klasa 2B,
II miejsce - klasa 2A,
III miejsce - klasa 3B.
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Ubezpieczenie NNW w PZU

Email Drukuj PDF

Składka w kwocie 60zł w PZU na ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zbierana będzie w kancelarii przez 3 dni: poniedziałek, wtorek i środa czyli: 28,29,30 września 2015 roku. Tylko osoby, które w tych dniach wpłacą składkę będą ubezpieczone. SKŁADKA JEST CAŁKOWICIE DOBROWOLNA. Nie składacie żadnych zaświadczeń, że jesteście gdzie indziej ubezpieczeni.

Wywiadówka

Email Drukuj PDF

W piątek, 25 września 2015 roku, o godz. 16.00 odbędzie się wywiadówka dla wszystkich klas gimnazjum. Zebranie ogólne w sali nr 55 (II piętro). Zapraszamy

Klasy 1 - darmowe podręczniki i ćwiczenia

Email Drukuj PDF

Darmowe podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów klas 1 w roku szkolnym 2015/2016
http://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/slajder-darmowe-podrecziki-2015.html

DZIEŃ DZIECKA

Email Drukuj PDF

Dnia 1 czerwca 2015 roku w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Dziecka . Impreza przebiegała pod hasłem : „Każdy z nas ma w sobie talent”. O godzinie 8.30 uczniowie zebrali się na hali sportowej , aby wspólnie z nauczycielami świętować ten radosny dzień.

Sztafetowe biegi przełajowe w Jedliczu

Email Drukuj PDF

altDrużyna dziewcząt Gimnazjum Publicznego w Lubatowej z dużą przewagą zwyciężyła w Powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Jedliczu (29.05.2015). Nasi chłopcy po zaciętej walce o zwycięstwo ostatecznie zajęli 2 miejsce. Wygrała sztafeta gospodarzy. Biegi były rozgrywane w formule 8 x 800 metrów.

6 miejsce piłkarzy ręcznych

Email Drukuj PDF

Drużyna piłkarzy ręcznych z Gimnazjum Publicznego w Lubatowej została sklasyfikowana na 6 miejscu w województwie podkarpackim i zdobyła 50 punktów do współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego. Mistrzami Wojewódzkiej Gimnazjady zostali "szczypiorniści" z Gimnazjum nr 3 w Mielcu, srebrne medale dla Raniżowa, a "brąz" dla Błażowej. Drużynie z Grabownicy (zwycięscy półfinału wojewódzkiego, który odbył się na naszej hali) przypadło 4 miejsce. 

II Memoriał Sportowo - Obronny

Email Drukuj PDF

Drużyna naszej szkoły zdobyła 3 miejsce w II Memoriale Sportowo - Obronnym im. Marii Stahl, który odbył się 30 kwietnia 2015 na obiektach sportowych Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Krośnie. Każda z drużyn składająca się z 4 osób (2 chłopców oraz 2 dziewcząt) rywalizowała w pięciu konkurencjach: strzelanie z karabinka sportowego, udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej, rzut granatem, sprawnościowy tor przeszkód i bieg sztafetowy. Drużyna Gimnazjum Publicznego w Lubatowej wystąpiła w składzie: Natalia Cichoń, Wioletta Zając, Michał Szwast i Dawid Stanisz. 

  

Lubatowa wygrała Turniej Trójek Piłkarskich

Email Drukuj PDF

W ramach IV Powiatowego Pikniku Sportowego, który odbył się 14 maja 2015 roku na obiektach Zespołu Szkół w Iwoniczu rozegrano Turniej Trójek Piłkarskich. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn ze szkół gimnazjalnych, które zostały podzielone na 3 grupy, w których grano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup spotkali się w turnieju finałowym, gdzie chłopcy z Lubatowej (Michał Szwast, Szymon Folcik, Szymon Śliwiński i Grzegorz Albrycht) pokonali Lubatówkę 4:2 i w tych samych rozmiarach wygrali z ekipą Iwonicza-Zdroju.

P A M I Ę T A M Y

Email Drukuj PDF

alt

Dzień 16 kwietnia 2015 roku jest Dniem Pamięci Jana Pawła II.
Z tej okazji, o godz 10.35 odbędzie się uroczysta akademia.
Uczniów obowiązuje w tym dniu strój galowy.

Serdecznie zapraszamy

Strona 1 z 9