Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Gminna Gimnazjada w piłce siatkowej

Email Drukuj PDF

Nasze siatkarki po przegranej 0:2 z Iwoniczem i zwycięstwie 2:0 nad Iwoniczem-Zdrojem zajęły 2 miejsce w gminnym turnieju rozegranym w Lubatowej (29.01.2016). Cały turniej wygrały gimnazjalistki z Iwonicza, które zapewniły sobie awans na zawody powiatowe.

W gminnych zmaganiach chłopców nasi siatkarze zajęli 3 miejsce w turnieju rozegranym w Iwoniczu (01.02.2016), w którym pokonali ekipę z Lubatówki 2:0 i ulegli po 0:2 zarówno drużynie z Iwonicza, jak i Iwonicza-Zdroju. Zwycięstwo i awans do etapu powiatowego przypadło zespołowi z Iwonicza.

3 miejsca naszych drużyn w piłce ręcznej

Oba nasze zespoły stanęły na podium w powiatowej gimnazjadzie w piłce ręcznej. Dziewczęta rozgrywały swój turniej w Sieniawie (21.01.2016), gdzie rywalizowało 7 drużyn. Mistrzyniami powiatu zostały faworytki z Posady Górnej, które pewnie wygrały wszystkie swoje mecze. Nasze dziewczęta ukończyły rywalizację w półfinale.

Naszym "szczypiornistom" nie pomógł atut własnej hali w turnieju, który rozegrano 27.01.2016 roku w Lubatowej. W zawodach wystąpiło 8 drużyn i nasza drużyna chłopców również zakończyła zmagania na półfinale. Zwyciężyła ekipa gimnazjalistów z Przybówki.

Kamila Cichoń powołana na biathlonowe Mistrzostwa Świata!

Zawodniczka IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń dzięki bardzo dobrym wynikom uzyskanym w zawodach Pucharu Polski została powołana do 13-to osobowej reprezentacji Polski na biathlonowe Mistrzostwa Świata juniorów i juniorów młodszych, które odbędą się w dniach 27.01-02.02.2016 w Cheile Gradistei (Rumunia). Kamila to aktualnie uczennica ZSMS Zakopane, absolwentka Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lubatowej. Będzie to drugi start tej zawodniczki w imprezie takiej rangi. W zeszłym roku startowała w Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Mińsku (Białoruś) i wraz z koleżankami zajęła 9 miejsce w biegu sztafetowym.

Dzień Babci i Dziadka - dziękujemy

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w naszej szkole w dniu 23 stycznia 2016 roku podczas uroczystych obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Puchar Polski "Celuj w Igrzyska" w biathlonie

W Dusznikach Zdroju (17-19.01.2016) odbyła się druga edycja biathlonowego Pucharu Polski "Celuj w Igrzyska". W pierwszym dniu rywalizowano w biegach sprinterskich, gdzie bardzo dobre 5 miejsce wywalczył młodzik Dawid Stanisz. Wśród młodziczek młodszych i młodzików młodszych zarówno Małgorzata Pernal jak i Paweł Kania zostali sklasyfikowani na 7 miejscu, na 23 pozycji został sklasyfikowany Jakub Jakubczyk. W drugim dniu zawodnicy rywalizowali w biegach ze startu wspólnego (mass start), w którym  dobry występ zanotowała Małgorzata Pernal, która w młodziczkach młodszych zajęła 6 pozycję. Na 9 miejscu zostali sklasyfikowani Dawid Stanisz w młodzikach i Paweł Kania w młodzikach młodszych. Jakub Jakubczyk w młodzikach młodszych dobiegł do mety na 28 miejscu.

Biathloniści rozpoczęli sezon

Mimo trudnych warunków śniegowych jakie panują w całym kraju rozpoczęły się zmagania w biathlonowym Pucharze Polski - "Celuj w Igrzyska". W zawodach w Kościelisku (8-10.01.2016) rywalizowano w dwóch biegach sprinterskich. W zawodach tych wystąpiło czworo naszych gimnazjalistów - zawodników IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój. Najlepiej zaprezentował się Dawid Stanisz, który udanie zadebiutował w kategorii młodzików zajmując 6 miejsce w pierwszym dniu rywalizacji. W drugim dniu zajął 11 pozycję. Na uwagę zasługuje także występ Małgorzaty Pernal, która w młodziczkach młodszych zajęła dwukrotnie 7 miejsce. W rywalizacji młodzików młodszych wystąpił Paweł Kania (10 i 12 miejsce) i debiutujący w zawodach biathlonowych Jakub Jakubczyk (22 i 19 miejsce). 3 lokatę w kategorii juniorek zdobyła absolwentka naszego gimnazjum Kamila Cichoń.

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Uczennica naszego gimnazjum - Anna Cichoń - została wyróżniona na prestiżowym konkursie szopek bożonarodzeniowych, który odbył się w styczniu 2016 r. w Dukli. Galerie prac oraz zdjęcia można obejrzec na stronie: http://www.muzeumdukla.pl/

Serdecznie gratulujemy!!!

Poprawiony: czwartek, 14 stycznia 2016 19:04

Konkurs Plastyczny Moje Boże Narodzenie

W grudniu 2015 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny Moje Boże Narodzenie pod patronatem Starostwa Powiatowego w Krośnie. Uczennica naszego gimnazjum - Kasia Słyś, za wykonanie pracy bardzo oryginalną techniką, zdobyła wyróżnienie. Gratulacje Kasiu!!!

Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wiktor Zając, uczeń klasy 1 b, zajął 1 miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 14.01.2016 r. w Iwoniczu. Lokata ta jest szczególnie cenna, gdyż Wiktor podjął się uczestnictwa w konkursie pomimo choroby gardła. Serdeczne gratulacje i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.