Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

Konkurs: Kreator mody

Email Drukuj PDF

Uczennica naszej szkoły Faustyna Zając została wyróżniona w VI Edycji Konkursu Kreator Mody, organizowanym przez ZSP nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie. Serdecznie gratulujemy kreatywności i wyróżnienia!

Konkurs fotograficzny "Przyroda wokół nas"

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkonym konkursie fotograficznym "Przyroda wokól nas" zorganizowanym w ramach projektu edukacyjnego. Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjum. Zdjęcia wykonane samodzielnie należy składać w formie elektronicznej u p. A. Kubusiak. Szczegóły konkursu zamieszczone są w Regulaminie. Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy!

RAJD HS'a w Równem

Email Drukuj PDF

W dniach 22-24 kwietnia 2016 roku reprezentanci naszej drużyny uczestniczyli w RAJDZIE HARCERZY STARSZYCH CHORĄGWI PODKARPACKIEJ "12 PRAC HS'A"  w Równem. W programie imprezy były: Igrzyska Olimpijskie, Konkurs na najlepszych Spartan HS-ów, Rajd ze zdobyciem Olimpu Cergowa. Nasi harerze podczas Rajdu bawili się znakomicie, a NAJLEPSZYM SPARTANEM HS-ów z 11 ZOSTAŁ MARCIN ZAJĄC. Po raz kolejny nasza młodzież udowodniła, że potrafi się uczyc i jednocześnie dobrze bawic.

Dni Ekologiczne w szkole

Email Drukuj PDF

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH GIMNAZJALISTÓW DO UDZIAŁU W OBCHODACH "DNI EKOLOGICZNYCH" W SZKOLE ORGANIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO W DNIACH 26-28 KWIETNIA 2016

Realizację projektu edukacyjnego rozpoczynamy we wtorek 26 kwietnia. Zapraszamy do udziału w indywidualnych i grupowych konkursach o tematyce ekologicznej. Organizujemy również stoisko z kolorowymi przysmakami (sala 56). W każdy dzień obowiązuje inny kolor stroju, zgodny z obowiązującymi hasłami: wtorek - Dzień Ziemi - kolor zielony, środa - Dzień Słońca - kolor żółty, czwartek - Dzień Ekologa - kolor niebieski. Zapraszamy wszystkich do udziału. 

Dzień z przedsiębiorcami

Email Drukuj PDF

Dzisiejszy dzień, tj. 22 kwietnia, przebiegał w naszym gimnazjum pod hasłem "DZIEŃ Z PRZEDSIĘBIORCĄ". Uczniowie całego gimnazjum, dzięki dużemu zaangażowaniu naszej prężnie działającej Rady Rodziców, mieli okazję spotkać się dzisiaj z ciekawymi ludźmi prezentującymi różne światy zawodowe. Byli to:

Magdalena Kielar - właścicielka Salonu Kosmetycznego Esencja Urody,

Joanna Górecka - Asystent Sędziego w Sądzie Okręgowym w Krośnie,

Piotr Pawłowski - sierżant sztabowy Policji,

Adrian Sokół - właściciel firmy AEE PROFESSIONAL,

Jolanta Murdzek - właścicielka Zakładu Fryzjerskiego wraz z  praktykantką Sabiną Szczepaniak uczennicą ZSP nr 2 w Krośnie,

Andrzej Wojnar - Prezes firmy FIXIT,

Krzysztof Szczęsny - Kapitan - Zastępca Dowódcy Zmiany nr.3 w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej  KM PSP w Krośnie.

Wszystkie zaproszone osoby opowiadały gimnazjalistom jak wyglądała ich droga do miejsca, w którym się dzisiaj znajdują, czym się zajmują, ile pracy trzeba włożyć, żeby coś w życiu osiągnąć. Mówili o tym, że trzeba mieć w życiu cel, do którego warto dążyć, otaczać się ludźmi, którzy w nas wierzą, uczyć się i spełniać swoje marzenia. Prelekcja dzisiejsza była doskonałą lekcją doradztwa zawodowego. Uczniowie bardzo uważnie słuchali wszystkich gości, mieli możliwość zadania pytania, otrzymali również różne gadżety i informatory.

Bardzo dziękujemy naszym dzisiejszym Gościom, że poświęcili nam trochę swojego cennego czasu i podzielili się z nami informacjami dotyczącymi swojego sukcesu zawodowego.

Bardzo dziękujemy również Radzie Rodziców za zaproszenie Gości i przygotowanie dzisiejszego dnia.

Giełda Szkól Ponadgimnazjalnych

Email Drukuj PDF

8 kwietnia 2016r. na terenie Gimnazjum w Lubatowej odbyła się Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych adresowana do uczniów klas III gimnazjum.

W giełdzie wzięło udział 12 szkól ponadgimnazjalnych powiatu krośnieńskiego oraz okolicznych miejscowości. Celem giełdy było zapoznanie uczniów z bogatą ofertą kształcenia, a także zasadami rekrutacji. Szkoły biorące udział w tym przedsięwzięciu zaprezentowały swój dorobek, osiągnięcia, a w szczególności przedstawiły ofertę przygotowaną  na rok szkolny 2016/2017.

Giełda była okazją do zebrania szczegółowych informacji o szkołach następujących typów: liceum profilowanym, technikum i zasadniczej szkole zawodowej. W trakcie imprezy każdy gimnazjalista mógł porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami reprezentującymi poszczególne szkoły. 

Gminny Konkurs Piosenki w Iwoniczu Zdroju

Email Drukuj PDF

W dniu 21 kwietnia 2016 roku uczennice naszego Gimnazjum - Dominika Murdzek i Kamila Łoś - reprezentowały szkołę na Gminnym Konkursie Piosenki. Występ okazał się sukcesem - obie stanęły w gronie laureatów i będzie można usłyszec je ponownie podczas uroczystości Dni Iwonicza. Wtedy też okaże się jakie zostały im przyznane miejsca i nagrody. Gratulujemy sukcesu!

Egzamin gimnazjalny

Email Drukuj PDF

W dniach 18. 19. 20. kwietnia 2016 r. uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum, jak i uczniowie w całej Polsce, przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Pierwszego dnia zmagali się z zadaniami z bloku przedmiotów humanistycznych (historia, wos, język polski). W drugim dniu należało wytężyć trochę umysł, ponieważ uczniowie pracowali z zadaniami z bloku przedmiotów ścisłych (geografia, chemia. biologia, fizyka, matematyka). A dzień ostatni egzaminu, to dzień, w którym uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z języka obcego nowożytnego (język angielski, język niemiecki). 

Opinie uczniów na temat trudności tegorocznego egzaminu są różne. Dla jednych okazał się zaskoczeniem, dla innych był trudny, jeszcze inni twierdzili, że w porównaniu do egzaminu próbnego, był łatwiejszy. Jak w rzeczywistości nasi uczniowie wypadli w tym roku na egzaminie gimnazjalnym zobaczymy po otrzymaniu wyników już w czerwcu !!!!

Zwycięztwo w olimpiadzie religinej

Email Drukuj PDF

Od 16 lat młodzież gimnazjalna ma okazję poznawać życie Wielkich Polaków w Olimpiadzie, która ułożyła ich sylwetki. W tym roku w XVI edycji tej olimpiady uczennica naszego gimnazjum Karolina Folcik z 3B zwyciężyła trzeci raz z rzędu. Tematem zmagań było życie i męczeńska śmierć rodziny Ulmów z Markowej.

Karolina w nagrodę pojedzie na dwie wycieczki krajową i zagraniczną.

Gratulujemy Karolinie i życzymy dalszych sukcesów.

                                         ks. Grzegorz Kolano

Pola Nadziei

Email Drukuj PDF

W niedzielę 17 kwietnia 2016 r. w Lubatowej odbyła się ogólnopolska akcja „Pola Nadziei” na rzecz hospicjum w Krośnie. Zadaniem kampanii jest nie tylko pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów, lecz także propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy. Szerzenie idei hospicyjnej, mówienie o potrzebie i możliwościach opieki nad chorymi ma uwrażliwiać społeczeństwo, przypominając o chorych i cierpiących. Celem akcji jest także rozpowszechnianie zasad opieki paliatywnej oraz wolontariatu. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie włączyli się w tę piękną, szlachetną akcję. Własnoręcznie wykonali żonkile, które w podziękowaniu wręczali ofiarodawcom. Kwesta odbyła się przy Kościele pw. św. Stanisława Biskupa w Lubatowej. Uczniowie gimnazjum zebrali 1598,44 zł. Cała suma została przekazana na działalność hospicjum w Krośnie. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Vive Tauron Kielce

Email Drukuj PDF

altVive Tauron Kielce wygrywa z MMTS Kwidzyń 38-25 w pierwszym meczu półfinałowym play-off PGNiG Superligi piłki ręcznej przy udziale naszych uczniów na trybunach Hali Legionów w Kielcach. Była to dla gimnazjalistów wspaniała dawka emocji i niepowtarzalnych wrażeń. Zdjęcie grupowe naszych uczestników z drużyną gospodarzy znajduje się na oficjalnej stronie Vive Tauron Kielce. Na zdjęciu widzimy jak Michał Jurecki składa swój autograf.

Strona 1 z 18