Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

P A M I Ę T A M Y

Email Drukuj PDF

alt

Dzień 16 kwietnia 2015 roku jest Dniem Pamięci Jana Pawła II.
Z tej okazji, o godz 10.35 odbędzie się uroczysta akademia.
Uczniów obowiązuje w tym dniu strój galowy.

Serdecznie zapraszamy

Nasze piłkarki na 3 miejscu

Email Drukuj PDF

Dziewczyny z Gimnazjum w Lubatowej wystąpiły w Powiatowej Gimnazjadzie w halowej piłce nożnej, która odbyła się w Dukli (18.03.2015). Nasze piłkarki po wygranej 3:2 z Krościenkiem Wyżnym i porażce 1:4 z Przybówką zajęły 2 miejsce w swojej grupie. W meczu półfinałowym po zaciętym meczu Lubatowa uległa drużynie ze Świerzowej Polskiej - późniejszym triumfatorkom turnieju 1:3. Ostatecznie dziewczyny z Gimnazjum w Lubatowej zostały sklasyfikowane na 3 miejscu.

GRA TERENOWA NA POWITANIE WIOSNY

Email Drukuj PDF

W sobotę 21 marca 2015 roku w Lubatowej Harcerze 11 DH i 16 DH uczestniczyli w grze terenowej. Podczas zabawy mogli sprawdzic swoje umiejętności z zakresu znajomości szyfrów, zmierzali się z różnymi zadaniami praktycznymi i sprawnościowymi.

Piłkarze ręczni w barażach

Email Drukuj PDF

Drużyna naszych "szczypiornistów" zajęła 2 miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej. W zawodach, które odbyły się w Lubatowej 13.03.2015 kluczowy okazał się pierwszy mecz turnieju, w którym gospodarze przegrali 6:7 z z Grabownicą. W meczu o przepustkę do turnieju barażowego podopieczni Józefa Sucha pokonali Besko 13:6.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Gimnazjum Grabownica 5 pkt bramki 22:18

2. Gimnazjum Lubatowa 4 pkt bramki 36:23

3. Gimnazjum Besko 2 pkt bramki 22:31

4. Gimnazjum nr 5 Krosno 1 pkt bramki 29:37

Dwa srebrne medale Dawida Stanisza w biathlonowych Mistrzostwach Polski!!!

Email Drukuj PDF

W Dusznikach Zdroju, w dniach 5-8.03.2015 zostały rozegrane Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie. Zawody te były zarazem finałem cyklu "Celuj W Igrzyska". Swoją przynależność do krajowej czołówki w młodzikach młodszych potwierdził Dawid Stanisz, który zarówno w biegu indywidualnym jak i biegu sprinterskim stawał na drugim stopniu podium. Dawid triumfował w klasyfikacji generalnej cyklu "Celuj w Igrzyska". Sztafeta młodzików młodszych IKN Górnik Iwonicz-Zdrój reprezentowana przez uczniów SP i GP Lubatowa w składzie: Paweł Kania, Dawid Stanisz i Krystian Ferenc zajęła 5 miejsce. 

Michał Szwast Wicemistrzem Polski !!!

Email Drukuj PDF

Gimnazjalista z Lubatowej zawodnik IKN Górnik Iwonicz-Zdrój Michał Szwast zdobył srebrny medal w sztafecie juniorów młodszych podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski Juniorów w biathlonie (Kościelisko, 26.02-03.03.2015). W "srebrnej" drużynie wystąpili także: Patryk Jakieła (absolwent Gimnazjum Lubatowa) i Wiktor Penar z Klimkówki.

Absolwentki z naszej szkoły: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając zdobyły "brąz" w sztafecie juniorek młodszych. Kamila Cichoń stanęła na drugim stopniu podium w biegu pościgowym awansując z 4 pozycji po biegu sprinterskim.

Zlot z okazji Dnia Myśli Braterskiej

Email Drukuj PDF

W dniach 20-22 lutego 2015 roku harcerze z naszej drużyny uczestniczyli w Zlocie z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Podczas Zlotu mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą historii skautingu oraz biografii założyciela skautingu R. Baden – Powella. W ekscytującej rozgrywce zakończonej licytacją wszystkich zgromadzonych środków zajęliśmy I miejsce w rankingu.

Mamy Półfinał Wojewódzki !!!

Email Drukuj PDF

Piłkarze ręczni z Gimnazjum w Lubatowej pewnie awansowali do Półfinału Wojewódzkiej Gimnazjady. W turnieju rejonowym, który rozegrano na hali w Lubatowej podopieczni Józefa Sucha pokonali 17:10 Gimnazjum nr 5 Krosno i 16:8 Gimnazjum z Wiśniowej. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał przedstawiciel gospodarzy Grzegorz Albrycht - zdobywca 13 bramek.

Kolejne zwycięstwo GP Lubatowa w grach zespołowych !

Email Drukuj PDF

W dniu 19.02.2014 roku w Iwoniczu odbył się Turniej Gminnej Gimnazjady w piłce siatkowej dziewcząt. Znakomicie spisały się podopieczne Jana Zająca, które po emocjonujących meczach (2:1 z Iwoniczem-Zdrojem, 2:1 z Iwoniczem i 2:0 z Lubatówką) wywalczyły 1 miejsce i awans do etapu powiatowego, który odbędzie się 26.02.2014 roku w Jedliczu. 

Skład zwycięskiej drużyny: Aleksandra Korzeń (Kapitan), Justyna Mastej, Justyna Nycz, Weronika Pernal, Natalia Zima, Monika Zygmunt, Anna Knap, Sabina Szczepaniak, Karolina Folcik, Aleksandra Folcik, Gabriela Mroczka.

"Srebro" i "brąz" w biegach narciarskich !

Email Drukuj PDF

Z dwoma medalami Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w biagach narciarskich wrócili nasi gimnazjaliści. W zawodach rozegranych w Ustjanowej 18.02.2015. bardzo dobrze wystąpił Michał Szwast, który został indywidualnym wicemistrzem województwa. W rywalizacji drużynowej chłopcy z Gimnazjum Lubatowa stanęli na najniższym stopniu podium, a biegali w składzie: Michał Szwast, Dawid Stanisz, Grzegorz Albrycht, Krystian Ferenc i Patryk Rygiel. Dobrze zaprezentowały się również nasze dziewczęta, które zostały sklasyfikowane na 4 miejscu. Reprezentowały nas: Wioletta Zając, Natalia Cichoń, Zuzanna Turek, Anna Cichoń i Aleksandra Zima.

KAMILA CICHOŃ NA MISTRZOSTWA ŚWIATA !!!

Email Drukuj PDF

Absolwentka Gimnazjum w Lubatowej, a obecnie uczennica ZSMS Zakopane, zawodniczka IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój Kamila Cichoń została powołana do 16-o osobowej reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w biathlonie, które odbędą się się w dniach 18-24.02.2015 w Raubichi (Białoruś).

 

http://biathlon.com.pl/aktualnosci/czytaj/id/793/name/mistrzostwa-swiata-juniorow-i-juniorow-mlodszych--raubichi--blr--2015

Strona 1 z 8