Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

Budynek Szkoły

Gimnazjum Publiczne w Lubatowej oraz Szkoła Podstawowa w Lubatowej mieszczą się w jednym budynku.

#000000

Pomnik Poległych w Lesie Grabińskim

Wśród społeczności Iwonicza, Lubatowej i okolicznych miejscowości, pomimo upływu lat, wciąż żywa jest pamięć o Tych co zginęli w nierównej walce, o tych podstępnie zamordowanych.

#000000

Kościół z Pańskiego Działu

W Lubatowej możemy zobaczyć Piękny Kościół.

#000000

Miejsce poświęcone czci Jana Pawła II

Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II dlatego znajduje się kącik poświecony Papieżowi Janowi Pawłowi II

#000000

Budynek Szkoły

Budynek szkoły podstawowej i gminazjum w Lubatowej

#000000
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8890211.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/8360532.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/3143733.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/6507394.jpg
http://www.gimnazjumlubatowa.pl/index.php/regulaminy/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/9982491.jpg
thumbnailthumbnailthumbnailthumbnailthumbnail

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LINGWISTYCZNY

Email Drukuj PDF

Kurczak EDI gorąco wita i serdecznie zaprasza wszystkich głodnych wiedzy uczniów na kolejne edycje konkursów Pingwin
i Panda z języka niemieckiego i angielskiego. Konkursy o różnym stopniu trudności przeznaczone są dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum.

Konkursy z języka niemieckiego i angielskiego odbędą się: 23.11.2015 r. - Pingwin i 13.04.2016 r. - Panda.

Każdy konkurs trwa 45 minut + 10 minut na sprawy organizacyjne. Konkursy z języka niemieckiego i angielskiego przeprowadzane są
w formie testów jednokrotnego wyboru. Każdy test to 30 pytań z czterema wariantami odpowiedzi. Wybraną przez siebie odpowiedź uczeń zakreśla zamalowując czarnym lub niebieskim długopisem odpowiednie pole. Za odpowiedź prawidłową uczeń otrzymuje +1 punkt, odpowiedź nieprawidłowa to -1 punkt, a przy braku odpowiedzi punktów 0. Dla 
najlepszych uczniów EDI przygotował atrakcyjne nagrody.

Zakres tematyczny znajdziecie na stronie internetowej www.edi.edu.pl lub u nauczycieli języków obcych naszego gimnazjum.

Zgłoszenia proszę składać u Pani Edyty Przymusiak do 20.10.2015r. 

ZAPRASZAMY

Poprawiony: poniedziałek, 05 października 2015 21:33

Ósemka na powiat!

Email Drukuj PDF

Gminnymi indywidualnymi biegami przełajowymi zainaugurowany został sportowy rok szklony 2015/16. W zawodach, które rozegrano 30 września 2015 roku na terenach przyszkolnych w Lubatowej bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszego gimnazjum. W kategorii dziewcząt pierwsze cztery miejsca przypadły naszym gimnazjalistkom. Na najwyższym stopniu stanęła Malgorzata Pernal, drugie miejsce zajęła Magdalena Turek, trzecie Agnieszka Słyś, a tuż za podium przybiegła Faustyna Zając. W grupie chłopców na drugim stopniu podium ukończył rywalizację Dawid Stanisz, trzecią pozycję zajął Szymon Michalak. Za podium znaleźli się Krystian Ferenc (4 miejsce) i Mateusz Borek (5 miejsce). Wszyscy wymienieni uzyskali awans do zaswodów powiatowych, które zostaną przeprowadzone 6 paźdzernika w Iwoniczu.

Poprawiony: poniedziałek, 05 października 2015 18:08

Dzień Chłopaka

Email Drukuj PDF

W dniu 29.09.2015r. dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego zorganizowały Dzień Chłopaka. W związku z tym przeprowadzono wybory na SUPER CHŁOPAKA w 5 kategoriach: najprzystojniejszy, najmilszy, najmodniejszy, najbardziej wysportowany oraz najlepszy tancerz. Po podliczeniu głosów zwycięzcami zostali: w kategorii najprzystojniejszy - Jakub Jakubczyk, w kategorii najmilszy - Tomasz Zima, w kategorii najmodniejszy - Hubert Starowiejski, w kategorii najbardziej wysportowany - Grzegorz Albrycht, w kategorii najlepszy tancerz - Arkadiusz Marosz. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkościami. Ponadto wszyscy chłopcy w szkole zostali obdarowani amłymi niespodziankami.

Ekologiczna gazetka jesienna

Email Drukuj PDF

W dniu 23.09.2015 r. Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na ekologiczną gazetkę jesienną. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas. Jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce - klasa 2B,
II miejsce - klasa 2A,
III miejsce - klasa 3B.
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Ubezpieczenie NNW w PZU

Email Drukuj PDF

Składka w kwocie 60zł w PZU na ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zbierana będzie w kancelarii przez 3 dni: poniedziałek, wtorek i środa czyli: 28,29,30 września 2015 roku. Tylko osoby, które w tych dniach wpłacą składkę będą ubezpieczone. SKŁADKA JEST CAŁKOWICIE DOBROWOLNA. Nie składacie żadnych zaświadczeń, że jesteście gdzie indziej ubezpieczeni.

Wywiadówka

Email Drukuj PDF

W piątek, 25 września 2015 roku, o godz. 16.00 odbędzie się wywiadówka dla wszystkich klas gimnazjum. Zebranie ogólne w sali nr 55 (II piętro). Zapraszamy

Klasy 1 - darmowe podręczniki i ćwiczenia

Email Drukuj PDF

Darmowe podręczniki i ćwiczenia dla wszystkich uczniów klas 1 w roku szkolnym 2015/2016
http://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/slajder-darmowe-podrecziki-2015.html

DZIEŃ DZIECKA

Email Drukuj PDF

Dnia 1 czerwca 2015 roku w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Dziecka . Impreza przebiegała pod hasłem : „Każdy z nas ma w sobie talent”. O godzinie 8.30 uczniowie zebrali się na hali sportowej , aby wspólnie z nauczycielami świętować ten radosny dzień.

Sztafetowe biegi przełajowe w Jedliczu

Email Drukuj PDF

altDrużyna dziewcząt Gimnazjum Publicznego w Lubatowej z dużą przewagą zwyciężyła w Powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Jedliczu (29.05.2015). Nasi chłopcy po zaciętej walce o zwycięstwo ostatecznie zajęli 2 miejsce. Wygrała sztafeta gospodarzy. Biegi były rozgrywane w formule 8 x 800 metrów.

6 miejsce piłkarzy ręcznych

Email Drukuj PDF

Drużyna piłkarzy ręcznych z Gimnazjum Publicznego w Lubatowej została sklasyfikowana na 6 miejscu w województwie podkarpackim i zdobyła 50 punktów do współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego. Mistrzami Wojewódzkiej Gimnazjady zostali "szczypiorniści" z Gimnazjum nr 3 w Mielcu, srebrne medale dla Raniżowa, a "brąz" dla Błażowej. Drużynie z Grabownicy (zwycięscy półfinału wojewódzkiego, który odbył się na naszej hali) przypadło 4 miejsce. 

II Memoriał Sportowo - Obronny

Email Drukuj PDF

Drużyna naszej szkoły zdobyła 3 miejsce w II Memoriale Sportowo - Obronnym im. Marii Stahl, który odbył się 30 kwietnia 2015 na obiektach sportowych Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Krośnie. Każda z drużyn składająca się z 4 osób (2 chłopców oraz 2 dziewcząt) rywalizowała w pięciu konkurencjach: strzelanie z karabinka sportowego, udzielanie pierwszej pomocy przedlekarskiej, rzut granatem, sprawnościowy tor przeszkód i bieg sztafetowy. Drużyna Gimnazjum Publicznego w Lubatowej wystąpiła w składzie: Natalia Cichoń, Wioletta Zając, Michał Szwast i Dawid Stanisz. 

  

Strona 1 z 9